بهترین مرکز کلینیک تونبخشی تهران

مهرا کلینیک :: انتخاب کلینیک خوب با متخصصان مجرب و کارآزموده بسیار مهم است. به یکی از بهترین کلینیک های کاردرمانی در تهران در منطقه سهروردی و در مرکز تهران می توان به مهرا کلینیک اشاره کرد.

شما در کلینیک تخصصی توانبخشی مهرا می توانید علاوه بر نوبت گیری در سایت ، به صورت آنلاین ، پیش از نوبت ،درخواست مشاوره نمایید تا در کمترین زمان ممکن با شما تماس گرفته شود.

کلینیک کاردرمانی در مرکز تهران | کلینیک تخصصی توانبخشی در شمال تهران

مهرا کلینیک دسترسی آسانی برای شما خواهد بود تا از هر منطقه از تهران به آن مراجعه کنید. شما با جستجوی مهرا کلینیک در نقشه (گوگل مپ) نیز می توانید از طریق اپلیکیشن های مسیریابی یا تاکسی آنلاین به آن مراجعه کنید.

مهرا کلینیک یک مرکز تخصصی توانبخشی است که با داشتن امکانات کامل در زمینه های کاردرمانی ، بازی درمانی ، گفتاردرمانی ، شنوایی سنجی ، گفتار درمانی کودکان ، کودکان اوتیسم ، اختلالات یادگیری و … پذیرای شما عزیزان برای دریافت مشاوره و درمان می باشد.

بهترین مرکز کاردرمانی در مرکز تهران در سهروردی

مهرا کلینیک می تواند انتخاب درستی برای دریافت مشاوره و انجام خدمات کار درمانی باشد. در مهرا کلینیک به دلیل وجود متخصصان در تمام زمینه های توانبخشی و ابزار و امکانات لازم در این زمینه پشتیبان و همراه شما در طول دوره درمان خواهد بود.

بازی درمانی
مهرا کلینیک ، بازی درمانی کودکان ، برگسالان

بهترین مرکز کاردرمانی در سهروردی – مهرا کلینیک

کاردرمانی نوعی مراقبت بهداشتی است که به حل مشکلاتی کمک می کند که در توانایی فرد برای انجام کارهایی که برای او مهم هستند تداخل ایجاد می کند – کارهای روزمره مانند: مراقبت از خود – لباس پوشیدن، غذا خوردن، حرکت در خانه، مولد بودن – رفتن به محل کار یا مدرسه، شرکت در اجتماع و فعالیت های اوقات فراغت – ورزش، باغبانی، فعالیت های اجتماعی.

بهترین مرکز فیزیوتراپی و کاردرمانی تهران

فیزیوتراپی و کاردرمانی هر دو به بهبود کیفیت زندگی کودکان کمک می کنند، اما تفاوت هایی نیز وجود دارد. فیزیوتراپی (PT) شامل موارد: درد استحکام ، قدرت دامنه حرکت مفصل ، تحمل مهارت های حرکتی درشت (حرکات عضلانی بزرگ که با بازوها، پاها، پاها یا کل بدن انجام می شود) و … می شود.مهرا کلینیک

چرا باید کلینیک مرکز توانبخشی مهرا را انتخاب کنیم؟

در شاخه های مختلف توانبخشی علم روز و داشتن امکانات لازم و درمانگران متخصص حرف اول و آخر را می زند. کلینیک مهرا تمام تلاش خود را انجام داده تا در یک ساختار به روز و ایجاد یک فضای کاملا تخصصی ، یک مکانیزم عالی را برای مراجعان خود در نظر بگیرد.

از دریافت نوبت به صورت آنلاین و دریافت وقت مشاوره پیش از گرفتن نوبت که بگذریم، دوردرمانی یا درمان آنلاین از راه دور به صورت تصویری و با پلتفرم منحصر به فرد مهرا ، کار شما را برای مراجعه متعدد و گاها بی دلیل و همچنین هزینه های اضافه آسان میکند و میتوانید با همان کیفیت ادامه روند درمان را زیر نظر متخصص در منزل انجام دهید.

دوردرمانی چیست و چطور میتوانم درخواست نمایم؟

به درمان از راه دور بوسیله پلتفرم های تصویری دوسویه و تشکیل پرونده آنلاین و منظم در سیستم و ارائه برنامه منظم توسط متخصص مربوطه دوردرمانی گفته می شود.

البته این تعریف نوین با تکنولوژی جدید دوردرمانی است، که مهرا کلینیک از مدتها پیش روی آن سرمایه گذاری و تمرکز کرده است.

برای دوردرمانی ابتدا باید برای بار اول به کلینیک مراجعه کنید و پس از تشخیص متخصص، روند آن در یک برنامه منظم خدمت شما ارائه خواهد شد و آموزش های لازم را دریافت خواهید کرد.

 

 

دیدگاه شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *